Nasza witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Szczegółowe informacje: Polityka prywatności

Aktualności

Halloween z Oxfordem - fotorelacja

Dziękujemy za wspaniałą, wspólną zabawę podczas Halloween z Oxfordem w dniu 4 listopada! Pozdrawiamy i zapraszamy do galerii zdjęć :-)


Zajęcia Halloween dla uczniów Oxfordu

Już niedługo! Tylko z Oxfordem! Zapraszamy najmłodszych uczniów Centrum Językowego OXFORD wraz przyjaciółmi na wyjątkowe zajęcia Halloween. W programie projekty związane z tematyką, konkursy i zabawy. Będzie strasznie fajnie :-)

Zapraszamy dzieci w wieku: 5-7 lat - 4 listopada, godzina 10.30-12.30; 8-10 lat - 4 listopada, godzina 13.00-15.00. Wpisowe dla uczniów Centrum Językowego OXFORD: 40zł. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy pod numerem 736 736 727 lub elektronicznie za pomocą formularza.

Sprawdź koniecznie jak bawiliśmy się podczas zajęć wielkanocnych i świątecznych. Do zobaczenia! :-)


Lekcje online w przypadku nieobecności

Przypominamy o możliwości zajęć online od 19 października do końca roku szkolnego w grupach od poziomu A1 do B1+ dla kursów: OXFORD Junior (2-4 klasa szkoły podstawowej), OXFORD: Kids (5-8 klasa szkoły podstawowej), OXFORD: Teens (uczniowie szkół ponadpodstawowych), OXFORD: Korepetycje (uczniowie szkoły podstawowej i ponadpodstawowej), w przypadku usprawiedliwionej nieobecności dziecka.

Chęć wzięcia udziału w zajęciach online prosimy zgłosić telefonicznie lub e-mailem do godziny 16.00 w dzień zajęć (koniecznie przed rozpoczęciem zajęć w Centrum Językowym OXFORD). W momencie rozpoczęcia zajęć na podany przez Państwa adres e-mail odeślemy link do lekcji online.


Informacje dotyczące rozpoczęcia roku szkolnego 2023/2024

Uprzejmie informujemy, iż plan zajęć na rok szkolny 2023/2024 dostępny będzie 28 wrześniaZajęcia rozpoczynamy od 2 października.

Czy wiesz, że jesteśmy jedyną szkołą językową w Słupsku z 34-letnią tradycją w nauczaniu języków obcych? Nasza aktualna oferta:

  • 4 języki obce (angielski, francuski, hiszpański, niemiecki) na każdym poziomie zaawansowania; kursy ogólne, wyrównawcze i egzaminacyjne; możliwość zajęć online w przypadku nieobecności; kursy z podziałem na poziom i wiek dla dzieci, młodzieży i dorosłych - więcej informacji.
  • Kurs Teddy Eddie: licencjonowany język angielski dla dzieci w wieku 2-7 lat - więcej informacji.
  • Kurs robotyki i programowania z LEGO Education i elementami języka angielskiego dla dzieci w wieku 6-9 i 9-13 lat - więcej informacji.
  • Półkolonie letnie i zimowe dla dzieci w wieku 6-12 lat - więcej informacji.

Otwieramy grupy języka angielskiego w Siemianicach!

Szanowni Państwo! W poniedziałek, 18 września, przeprowadziliśmy spotkanie z Rodzicami w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Siemianicach.
Tym samym pragniemy z radością poinformować, iż otwieramy następujące grupy.

  • Zerówka - metoda Teddy Eddie (zajęcia 2 razy w tygodniu po 45 minut)
  • 1 SP - metoda Teddy Eddie (zajęcia 2 razy w tygodniu po 45 minut)
  • 2 SP - OXFORD Junior (zajęcia 2 razy w tygodniu po 60 minut)
  • 3 SP - OXFORD Junior (zajęcia 2 razy w tygodniu po 60 minut)

Powyższe grupy będą przeznaczone są dla Dzieci, które nie uczęszczały do Centrum Językowego OXFORD. Poziom grup - początkujący (kontakt z językiem angielskim jedynie w przedszkolu lub szkole podstawowej).

Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy zainteresowane osoby do zapisów za pomocą formularza.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 736 736 727.


Zapisy i informacje

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.
Adresatem danych osobowych jest firma: CENTRUM JĘZYKOWE OXFORD ŁUKASZ BUTKIEWICZ, Aleja 3-go Maja 5, 76-200 Słupsk. Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności

 Czytaj dalejZwiń