Nasza witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Szczegółowe informacje: Polityka prywatności

Aktualności

Słupsk, Siemianice, Kobylnica, Głobino: nowa oferta 2022/2023

Zapisy rozpoczęte! Nowa oferta: kursy językowe, robotyka i programowanie z angielskim, półkolonie

Szanowni Państwo! Zapisy na kursy językowe oraz robotyki i programowania prowadzimy do 20 września; plan zajęć dostępny będzie od 29 września; zajęcia rozpoczynamy od 6 października.
Jesteśmy jedyną szkołą językową w Słupsku z 33-letnią tradycją w nauczaniu języków obcych. Nasza aktualna oferta:

  • 5 języków obcych (angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, rosyjski) na każdym poziomie zaawansowania; kursy z podziałem na poziom i wiek dla dzieci, młodzieży i dorosłych - więcej informacji.
  • Nowość! Kurs Teddy Eddie: licencjonowany język angielski dla dzieci w wieku 2-7 lat w Słupsku, Siemianicach, Kobylnicy i Głobinie - więcej informacji.
  • Nowość! Kursy robotyki i programowania z LEGO Education i elementami języka angielskiego dla dzieci w wieku 6-9 i 9-13 lat - więcej informacji.
  • Już niedługo! Półkolonie zimowe 2023 dla dzieci w wieku 6-12 lat. Zobacz jak bawiliśmy się podczas letnich półkolonii 2022 - więcej informacji.

Półkolonie letnie 2022 z Oxfordem dla dzieci w Słupsku! Do wyboru 4 programy tematyczne

Niech Twoje dziecko nie nudzi się w wakacje! Zapraszamy dzieci od 6 do 12 roku życia na całkowicie nowe, kreatywne i aktywne półkolonie w Słupsku. Nasza nowa oferta to aż 4 programy tematyczne i 8 pełnych atrakcji turnusów, które dają możliwość spędzenia czasu w gronie rówieśników, a także wypełnione są mnóstwem zabawy, dodatkowych atrakcji, radości i uśmiechu, jak również niezapomnianych warsztatów angażujących wszystkie dzieci - więcej informacji. Nasza aktualna oferta letnich półkolonii 2022:


Jesteś nauczycielem języka angielskiego? Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy nauczycieli z pasją i doświadczeniem w prowadzeniu zajęć z języka angielskiego do podjęcia współpracy z naszą Szkołą językową. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania więcej szczegółów - formularz kontaktowy.


Dni wolne od zajęć dydaktycznych

Uprzejmie informujemy, iż 2-3 maja są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych w Centrum Językowym OXFORD. Widzimy się ponownie 4 maja. Życzymy udanego wypoczynku!

Już jest! Najnowsza oferta letnich półkolonii 2022 dla dzieci w wieku 6-12 lat. W tym roku przygotowaliśmy aż 5 nowych programów tematycznych - więcej informacji.

Bądź z nami na bieżąco! Zapraszamy na nasz fanpage: facebook.com/oxford.euinstagram.com/oxford.eu | tiktok.com/@oxford.eu. Do zobaczenia!


Rozpoczęliśmy zapisy na sesję egzaminacyjną Cambridge

Przystąp do prestiżowych egzaminów Cambridge English w Pomorskim Centrum Egzaminacyjnym w Słupsku. Rozpoczęliśmy zapisy na sesję maj/czerwiec 2022!

Międzynarodowe egzaminy Cambridge English w Słupsku na wszystkich poziomach zaawansowania: Pre A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers, A2 Key (KET), B1 Preliminary (PET), B2 First (FCE), C1 Advanced (CAE), C2 Proficiency (CPE) - więcej informacji.


Zapisy i informacje

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.
Adresatem danych osobowych jest firma: CENTRUM JĘZYKOWE OXFORD ŁUKASZ BUTKIEWICZ, Aleja 3-go Maja 5, 76-200 Słupsk. Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności

 Czytaj dalejZwiń