Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić. Szczegółowe informacje na stronie: Polityka prywatności

Aktualności

Przerwa w zajęciach dydaktycznych

Uprzejmie informujemy, iż 1-4 maja są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych w Centrum Językowym OXFORD. Życzymy udanej majówki!

Przypominamy, iż trwają zapisy na letnie półkolonie dla dzieci. Do wyboru aż 3 programy. Więcej informacji - półkolonie.


Letnie półkolonie dla dzieci z Oxfordem! Do wyboru 3 nowe programy

Niech Twoje dziecko nie nudzi się w wakacje! Zapraszamy dzieci od 6 do 12 roku życia na całkowicie nowe, najbardziej kreatywne i aktywne półkolonie w Słupsku. Więcej informacji - letnie półkolonie 2021 z Oxfordem. Nasza nowa oferta to 3 programy tematyczne:

  • Cukierkowe LOVE: kreatywne projekty dla największych smakoszy
  • W szkole czarodziejów: warsztaty pełne magii prosto ze świata Harry'ego Pottera
  • Eksperymentalne rewolucje: zaskakujące eksperymenty oraz niesamowite doświadczenia

To nie wszystko! Codziennie mnóstwo sportu i rekreacji na świeżym powietrzu i w całorocznych halach sportowych zlokalizowanych w Parku Kultury i Wypoczynku.

A także kolejna nowość w naszej ofercie! Wprowadzenie do robotyki i programowania z LEGO Education.


Ostatnie dni zapisów na sesję egzaminacyjną Cambridge English

Kończymy rejestrację na sesję maj/czerwiec 2021 egzaminów Cambridge English. Zachęcamy do przystąpienia do prestiżowych egzaminów Cambridge English w Pomorskim Centrum Egzaminacyjnym w Słupsku. Więcej informacji związanych z rejestracją - egzaminy Cambridge.


Jesteś nauczycielem języka angielskiego? Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy nauczycieli z pasją i doświadczeniem w prowadzeniu zajęć z języka angielskiego do podjęcia współpracy z naszą Szkołą Językową. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania więcej szczegółów - napisz do nas.


Informacje dotyczące roku szkolnego 2020/2021

Dzień dobry! Już jutro, 5 października, rozpoczynamy rok szkolny 2020/2021 w Centrum Językowym OXFORD.

Ze względów bezpieczeństwa, prosimy aby w budynku szkoły przebywali jedynie Uczniowie Centrum Językowego OXFORD. Do momentu wejścia do sali lekcyjnej prosimy o zakrywanie ust i nosa. Wszystkie sale lekcyjne będą wietrzone w czasie zajęć i dezynfekowane po każdej lekcji. Płyny do dezynfekcji znajdować się będą we wszystkich salach, w których odbywać się będą zajęcia. W czasie trwania zajęć korytarze i łazienki będą sprawdzane przez nasz Personel. Dla zwiększenia bezpieczeństwa, wszyscy Uczniowie udający się na zajęcia korzystać będą z wejścia głównego budynku, natomiast po zakończonych zajęciach proszeni będą o korzystanie z wyjścia, znajdującego się z tyłu budynku Centrum Językowego OXFORD. Do zobaczenia!

Jednocześnie informujemy, iż posiadamy ostatnie wolne miejsca w grupach na różnych poziomach zaawansowania. Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z naszym Sekretariatem pod numerem telefonu: 736 736 727.

Bądź na bieżąco z Centrum Językowym OXFORD! Zapraszamy na nasz profil w mediach społecznościowych: facebook.com/oxford.eu oraz instagram.com/oxford.eu.


Zapisy oraz informacje

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.
Adresatem danych osobowych jest firma: CENTRUM JĘZYKOWE OXFORD ŁUKASZ BUTKIEWICZ, Aleja 3-go Maja 5, 76-200 Słupsk. Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.

 Czytaj dalejZwiń