Nasza witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Szczegółowe informacje: Polityka prywatności

Aktualności

Zapisy na rok szkolny 2024/2025

Rozpoczęliśmy zapisy na kursy językowe oraz robotyki i programowania na rok szkolny 2024/2025! Zapisy trwają od 20 czerwca do 18 września. Czy wiesz, że jesteśmy jedyną szkołą językową w Słupsku z 35-letnią tradycją w nauczaniu języków obcych? 

Z okazji 35 lat tradycji szkoły językowej oraz 20-tych urodzin Oxfordu oferujemy:

 • Promocyjne ceny do 30 sierpnia
 • 50% zniżki na podręczniki w nowym roku szkolnym za skuteczną rekomendację (więcej informacji w sekretariacie Szkoły)

Nasza aktualna oferta:

 • Język angielski i niemiecki na każdym poziomie zaawansowania; kursy ogólne, wyrównawcze i egzaminacyjne; możliwość zajęć online w przypadku nieobecności; kursy z podziałem na poziom i wiek dla dzieci, młodzieży i dorosłych - więcej informacji.
 • Kurs Teddy Eddie: licencjonowany język angielski dla dzieci w wieku 2-7 lat - więcej informacji.
 • Kurs robotyki i programowania z LEGO Education i elementami języka angielskiego dla dzieci w wieku 6-9 i 9-13 lat - więcej informacji.
 • Półkolonie letnie dla dzieci w wieku 6-12 lat - więcej informacji.
 • Pomorskie Centrum Egzaminacyjne OXFORD: u nas przystąpisz do prestiżowych egzaminów Cambridge English. Międzynarodowe egzaminy Cambridge English w Słupsku na wszystkich poziomach zaawansowania: Pre A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers, A2 Key (KET), B1 Preliminary (PET), B2 First (FCE), C1 Advanced (CAE), C2 Proficiency (CPE) - więcej informacji.

Zapisy pod numerem telefonu - 736 736 727, lub elektronicznie za pomocą formularza. Do zobaczenia! :-)


Półkolonie letnie 2024 z Oxfordem dla dzieci w Słupsku! 4 programy tematyczne i 9 turnusów

Niech Twoje dziecko nie nudzi się w wakacje! Zapraszamy dzieci od 6 do 12 roku życia na całkowicie nowe, kreatywne i aktywne półkolonie w Słupsku. Nasza nowa oferta to aż 4 programy tematyczne i 9 pełnych atrakcji turnusów, które dają możliwość spędzenia czasu w gronie rówieśników, a także wypełnione są mnóstwem zabawy, dodatkowych atrakcji, radości i uśmiechu, jak również niezapomnianych warsztatów angażujących wszystkie dzieci. Nasza aktualna oferta letnich półkolonii 2024:

 • W SZKOLE CZARODZIEJÓW: świat czarów i zaklęć Harry'ego Pottera
 • BROADWAY SHOW: angielskie przedstawienie na scenie
 • FINANSOWI NINJA: akademia zarządzania i oszczędzania dla najmłodszych
 • LABORATORIUM FANTAZJI: eksperymenty chemiczne i fizyczne fenomeny
 • NAJLEPSZE Z NAJLEPSZYCH: podsumowanie wakacyjnych turnusów

Co przygotowliśmy?

 • Codziennie nowe projekty związane z programem tematycznym turnusu
 • Dwa razy podczas turnusu zajęcia robotyki i programowania z LEGO Education
 • Wyjście do parku wodnego
 • Pizza day i kino w Oxfordzie
 • Spacery, gry i zabawy w Parku Kultury i Wypoczynku

Więcej informacji: półkolonie letnie 2024 w Słupsku.


Jesteś nauczycielem języka angielskiego? Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy nauczycieli z pasją i doświadczeniem w prowadzeniu zajęć z języka angielskiego do podjęcia współpracy z naszą Szkołą językową. Zapewniamy dogodne warunki - umowa o pracę lub umowa zlecenie. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółów - formularz kontaktowy.


Dni wolne od zajęć dydaktycznych

Uprzejmie informujemy, iż 30-31 maja 2024 są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych w Centrum Językowym OXFORD. Do zobaczenia 3 czerwca :-)

Uprzejmie przypominamy o trwających zapisach na letnie półkolonie! Więcej informacji: półkolonie letnie 2024 w Słupsku.


Dodatkowe i wyjątkowe zajęcia wielkanocne

Zapraszamy serdecznie Uczniów Oxfordu wraz z osobami towarzyszącymi, które nie są uczniami Centrum Językowego OXFORD, na wyjątkowe zajęcia wielkanocne! Sprawdź koniecznie jak bawiliśmy się podczas zajęć wielkanocnych w zeszłym rokuW programie: palmy wielkanocne, świąteczne kurczaczki, zdobienie jajek, konkursy i zabawy!

Zapraszamy dzieci w wieku 5-10 lat w środę 27 marca w godzinach 16.30-18.30. Wpisowe: 40zł / dla uczniów Centrum Językowego OXFORD: 30zł. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy pod numerem telefonu - 736 736 727, lub elektronicznie za pomocą formularza. Do zobaczenia! :-)


Zapisy i informacje

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.
Adresatem danych osobowych jest firma: CENTRUM JĘZYKOWE OXFORD ŁUKASZ BUTKIEWICZ, Aleja 3-go Maja 5, 76-200 Słupsk. Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności

 Czytaj dalejZwiń