Nasza witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Szczegółowe informacje: Polityka prywatności

Aktualności

Dodatkowe i wyjątkowe zajęcia wielkanocne

Zapraszamy serdecznie Uczniów Oxfordu wraz z osobami towarzyszącymi, które nie są uczniami Centrum Językowego OXFORD, na wyjątkowe zajęcia wielkanocne! Sprawdź koniecznie jak bawiliśmy się podczas zajęć wielkanocnych w zeszłym rokuW programie: palmy wielkanocne, świąteczne kurczaczki, zdobienie jajek, konkursy i zabawy!

Zapraszamy dzieci w wieku 5-10 lat w środę 27 marca w godzinach 16.30-18.30. Wpisowe: 40zł / dla uczniów Centrum Językowego OXFORD: 30zł. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy pod numerem telefonu - 736 736 727, lub elektronicznie za pomocą formularza. Do zobaczenia! :-)


Dni wolne od zajęć dydaktycznych

Uprzejmie informujemy, iż 28 marca - 2 kwietnia 2024 są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych w Centrum Językowym OXFORD. Spokojnych Świąt i do zobaczenia 3 kwietnia :-)

Godziny otwarcia sekretariatu: 28 marca, godz. 15.00-19.00.


Rozpoczęliśmy zapisy na sesję egzaminacyjną Cambridge English

Przystąp do prestiżowych egzaminów Cambridge English w Pomorskim Centrum Egzaminacyjnym OXFORD w Słupsku. Rozpoczęliśmy zapisy na sesję maj/czerwiec 2024.

Międzynarodowe egzaminy Cambridge English w Słupsku na wszystkich poziomach zaawansowania: Pre A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers, A2 Key (KET), B1 Preliminary (PET), B2 First (FCE), C1 Advanced (CAE), C2 Proficiency (CPE) - więcej informacji.


Jesteś nauczycielem języka angielskiego? Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy nauczycieli z pasją i doświadczeniem w prowadzeniu zajęć z języka angielskiego do podjęcia współpracy z naszą Szkołą językową. Zapewniamy dogodne warunki - umowa o pracę lub umowa zlecenie. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółów - formularz kontaktowy.


Ferie zimowe 2024 w Słupsku: półkolonie dla dzieci z Oxfordem

Zapewnij swojemu dziecku najlepsze wspomnienia podczas najbardziej kreatywnych i najradośniejszych półkolonii zimowych z Centrum Językowym OXFORD w Słupsku! Codziennie nowe projekty tematyczne i mnóstwo atrakcji. Nasza oferta to 2 całkowicie nowe programy, opracowanie specjalnie dla dzieci w wieku od 6 do 12 roku życia.

Więcej szczegółów już niedługo! Liczba miejsc ograniczona. Zapisy pod numerem 736 736 727 lub elektronicznie za pomocą formularzaLokalizacja półkolonii: aleja 3 Maja 5, siedziba Centrum Językowego OXFORD.

Sprawdź koniecznie jak bawiliśmy się podczas półkolonii zimowych w 2023 roku. Do zobaczenia! :-)


Zapisy i informacje

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.
Adresatem danych osobowych jest firma: CENTRUM JĘZYKOWE OXFORD ŁUKASZ BUTKIEWICZ, Aleja 3-go Maja 5, 76-200 Słupsk. Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności

 Czytaj dalejZwiń