Nasza witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Szczegółowe informacje: Polityka prywatności

Aktualności

Letnie półkolonie 2022 z Oxfordem dla dzieci w Słupsku! Do wyboru 5 nowych programów

Niech Twoje dziecko nie nudzi się w wakacje! Zapraszamy dzieci od 6 do 12 roku życia na całkowicie nowe, kreatywne i aktywne półkolonie w Słupsku. Nasza nowa oferta to aż 5 programów tematycznych i 8 pełnych atrakcji turnusów, które dają możliwość spędzenia czasu w gronie rówieśników, a także wypełnione są mnóstwem zabawy, dodatkowych atrakcji, radości i uśmiechu, jak również niezapomnianych warsztatów angażujących wszystkie dzieci. Nasza aktualna oferta letnich półkolonii 2022:

Zobacz koniecznie jak bawiliśmy się podczas ostatnich półkolonii - film promocyjny.

Letnie półkolonie 2022 z Oxfordem - pełna oferta i zapisy.


Jesteś nauczycielem języka angielskiego? Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy nauczycieli z pasją i doświadczeniem w prowadzeniu zajęć z języka angielskiego do podjęcia współpracy z naszą Szkołą językową. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania więcej szczegółów - formularz kontaktowy.


Dni wolne od zajęć dydaktycznych

Uprzejmie informujemy, iż 2-3 maja są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych w Centrum Językowym OXFORD. Widzimy się ponownie 4 maja. Życzymy udanego wypoczynku!

Już jest! Najnowsza oferta letnich półkolonii 2022 dla dzieci w wieku 6-12 lat. W tym roku przygotowaliśmy aż 5 nowych programów tematycznych - więcej informacji.

Bądź z nami na bieżąco! Zapraszamy na nasz fanpage: facebook.com/oxford.euinstagram.com/oxford.eu | tiktok.com/@oxford.eu. Do zobaczenia!


Rozpoczęliśmy zapisy na sesję egzaminacyjną Cambridge

Przystąp do prestiżowych egzaminów Cambridge English w Pomorskim Centrum Egzaminacyjnym w Słupsku. Rozpoczęliśmy zapisy na sesję maj/czerwiec 2022!

Międzynarodowe egzaminy Cambridge English w Słupsku na wszystkich poziomach zaawansowania: Pre A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers, A2 Key (KET), B1 Preliminary (PET), B2 First (FCE), C1 Advanced (CAE), C2 Proficiency (CPE) - więcej informacji.


Plan zajęć na rok szkolny 2021/2022

Zapraszamy do sprawdzenia planu zajęć na rok szkolny 2021/2022. Informacji udzielamy telefonicznie pod numerami 736 736 727 oraz 664 664 282. Zapytania prosimy kierować również drogą mailową - formularz kontaktowy. Godziny otwarcia sekretariatu: poniedziałek - piątek, 15.00 - 19.00. Zajęcia rozpoczynamy od 4 października. Do zobaczenia w przyszłym tygodniu!


Zapisy i informacje

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.
Adresatem danych osobowych jest firma: CENTRUM JĘZYKOWE OXFORD ŁUKASZ BUTKIEWICZ, Aleja 3-go Maja 5, 76-200 Słupsk. Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności

 Czytaj dalejZwiń