Nasza witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Szczegółowe informacje: Polityka prywatności

Aktualności

Co nowego w Oxfordzie? Sprawdź aktualności

Jesteś nauczycielem języka angielskiego? Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy nauczycieli z pasją i doświadczeniem w prowadzeniu zajęć z języka angielskiego do podjęcia współpracy z naszą Szkołą językową. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania więcej szczegółów - formularz kontaktowy.


Fotorelacja z półkolonii zimowych z Centrum Językowym OXFORD

Dziękujemy za wspaniałą zabawę podczas półkolonii zimowych z Centrum Językowym OXFORD w Słupsku. Jak spędziliśmy czas? Najzabawniej i najkreatywniej! Fotorelacja dostępna na naszym profilu: www.facebook.com/oxford.eu.

✅ Każdego dnia mnóstwo angażujących projektów, gier i zabaw
✅ Pyszne bułki prosto z piekarni i wspaniałe obiady
✅ Wyjście do parku wodnego
✅ Profesjonalny trening tenisa ziemnego
✅ Pizza day i kino w Oxfordzie z popcornem

Już niedługo startujemy z zapisami na letnie półkolonie - sprawdź dostępne terminy! Sprawdź koniecznie, jak bawiliśmy się w zeszłym roku - wideorelacja dostępna tutaj. Do zobaczenia!


Ferie zimowe 2023 w Słupsku: półkolonie dla dzieci z Oxfordem

Zapewnij swojemu dziecku najlepsze wspomnienia podczas najbardziej kreatywnych i najzabawniejszych półkolonii zimowych z Centrum Językowym OXFORD w Słupsku! Codziennie nowe projekty tematyczne i mnóstwo atrakcji. Nasza oferta to 2 całkowicie nowe programy, opracowanie specjalnie dla dzieci w wieku od 6 do 11 roku życia.

Więcej informacji: półkolonie zimowe 2023 w Słupsku.


Dni wolne od zajęć dydaktycznych

Uprzejmie informujemy, iż 22 grudnia 2022 - 2 stycznia 2023, oraz 6 stycznia 2023, są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych w Centrum Językowym OXFORD. Życzymy spokojnych i wesołych Świąt! Do zobaczenia 3 stycznia.


Ho! Ho! Ho! Wyjątkowa darmowa lekcja świąteczna

Tylko u nas! Tylko z nami! Zapraszamy uczniów Centrum Językowego OXFORD na wyjątkową darmową lekcję świąteczną! W programie: świąteczne karaoke, gry i zabawy z elementami języka angielskiego, zdobienie świątecznych pierników.

Zapraszamy dzieci: w wieku 5-7 lat - 22 grudnia, godzina 16.00-17.40; w wieku 8-10 lat - 22 grudnia, godzina 18.00-19.40. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy pod numerem telefonu lub elektronicznie. Do zobaczenia!


Zapisy i informacje

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.
Adresatem danych osobowych jest firma: CENTRUM JĘZYKOWE OXFORD ŁUKASZ BUTKIEWICZ, Aleja 3-go Maja 5, 76-200 Słupsk. Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności

 Czytaj dalejZwiń