Nasza witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Szczegółowe informacje: Polityka prywatności

Aktualności

Półkolonie letnie 2023 z Oxfordem dla dzieci w Słupsku! 5 programów tematycznych

Półkolonie z Oxfordem! Niech Twoje dziecko nie nudzi się w wakacje! Zapraszamy dzieci od 6 do 12 roku życia na całkowicie nowe, kreatywne i aktywne półkolonie w Słupsku. Nasza nowa oferta to 5 programów tematycznych i 10 pełnych atrakcji turnusów, które dają możliwość spędzenia czasu w gronie rówieśników, a także wypełnione są mnóstwem zabawy, dodatkowych atrakcji, radości i uśmiechu, jak również niezapomnianych warsztatów angażujących wszystkie dzieci.

  • Codziennie nowe projekty związane z programem (około 10 projektów dla każdego programu)
  • Wyjście do parku wodnego
  • Pizza day, popcorn i kino w Oxfordzie
  • Profesjonalny trening tenisa ziemnego
  • Lekcja robotyki i programowania z LEGO Education
  • Każdego dnia mnóstwo sportu, gier i zabaw na świeżym powietrzu oraz w naszych całorocznych halach sportowych zlokalizowanych w Parku Kultury i Wypoczynku

Więcej informacji: półkolonie letnie 2023 w Słupsku.


Jesteś nauczycielem języka angielskiego? Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy nauczycieli z pasją i doświadczeniem w prowadzeniu zajęć z języka angielskiego do podjęcia współpracy z naszą Szkołą językową. Zapewniamy dogodne warunki - umowa o pracę lub umowa zlecenie. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania więcej szczegółów - formularz kontaktowy.


Dni wolne od zajęć dydaktycznych

Uprzejmie informujemy, iż 1-5 maja 2023 są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych w Centrum Językowym OXFORD. Do zobaczenia 8 maja :-)

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 6-12 na letnie półkolonie 2023 z Oxfordem - więcej informacji.


Fotorelacja z zajęć wielkanocnych

Ale się działo! W czwartek, 6 kwietnia, zaprosiliśmy uczniów Centrum Językowego OXFORD wraz z przyjaciółmi na wyjątkowe zajęcia wielkanocne, podczas których nie mogło zabraknąć: palm wielkanocnych, świątecznych kurczaczków, zdobienia jajek, koszyczków wielkanocnych, konkursów i zabaw.

Dziękujemy za wspólną zabawę i przesyłamy najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych! Pełna galeria zdjęć dostępna tutaj. Pozdrawiamy i widzimy się ponownie na zajęciach od 12 kwietnia.


Zajęcia wielkanocne dla uczniów Oxfordu

Już niedługo! Tylko z Oxfordem! Zapraszamy najmłodszych uczniów Centrum Językowego OXFORD wraz przyjaciółmi na wyjątkowe zajęcia wielkanocne. W programie: palmy wielkanocne, świąteczne kurczaczki, zdobienie jajek, koszyczki wielkanocne, konkursy i zabawy.

Zapraszamy dzieci: w wieku 5-7 lat - 6 kwietnia, godzina 16.00-17.40; w wieku 8-10 lat - 6 kwietnia, godzina 18.00-19.40. Wpisowe dla uczniów Centrum Językowego OXFORD: 20zł. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy pod numerem 736 736 727 lub elektronicznie za pomocą formularza.

Sprawdź koniecznie jak bawiliśmy się podczas zajęć świątecznych w grudniu: galeria zdjęć. Do zobaczenia :-)


Zapisy i informacje

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.
Adresatem danych osobowych jest firma: CENTRUM JĘZYKOWE OXFORD ŁUKASZ BUTKIEWICZ, Aleja 3-go Maja 5, 76-200 Słupsk. Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności

 Czytaj dalejZwiń