Nasza witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Szczegółowe informacje: Polityka prywatności

Aktualności

Informacje dotyczące rozpoczęcia roku szkolnego 2023/2024

Uprzejmie informujemy, iż plan zajęć na rok szkolny 2023/2024 dostępny będzie 28 wrześniaZajęcia rozpoczynamy od 2 października.

Czy wiesz, że jesteśmy jedyną szkołą językową w Słupsku z 34-letnią tradycją w nauczaniu języków obcych? Nasza aktualna oferta:

  • 4 języki obce (angielski, francuski, hiszpański, niemiecki) na każdym poziomie zaawansowania; kursy ogólne, wyrównawcze i egzaminacyjne; możliwość zajęć online w przypadku nieobecności; kursy z podziałem na poziom i wiek dla dzieci, młodzieży i dorosłych - więcej informacji.
  • Kurs Teddy Eddie: licencjonowany język angielski dla dzieci w wieku 2-7 lat - więcej informacji.
  • Kurs robotyki i programowania z LEGO Education i elementami języka angielskiego dla dzieci w wieku 6-9 i 9-13 lat - więcej informacji.
  • Półkolonie letnie i zimowe dla dzieci w wieku 6-12 lat - więcej informacji.

Zapisy i informacje

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.
Adresatem danych osobowych jest firma: CENTRUM JĘZYKOWE OXFORD ŁUKASZ BUTKIEWICZ, Aleja 3-go Maja 5, 76-200 Słupsk. Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności

 Czytaj dalejZwiń