Aktualności

Nasza oferta kursów językowych w roku szkolnym 2020/2021

Szukasz profesjonalnej szkoły językowej oferującej kursy na najwyższym poziomie? Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą aktualną ofertą skierowaną do Dzieci od 2 roku życia, Młodzieży i Dorosłych, na każdym poziomie zaawansowania. Jesteśmy jedyną szkołą językową w Słupsku z 31-letnią tradycją w nauczaniu języków obcych.

> 5 języków obcych na każdym poziomie | angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, rosyjski
> Teddy Eddie | język angielski dla dzieci w wieku 2-7 lat
> Junior | dla uczniów 2-4 klasy szkoły podstawowej
> Kids | dla uczniów szkoły podstawowej z przygotowaniem do egzaminu ósmoklasisty już od 5 klasy
> Teens | dla uczniów liceum i technikum z przygotowaniem do egzaminu maturalnego już od 1 klasy
> Adults | dla dorosłych na każdym poziomie zaawansowania
> Exams | przygotowanie do egzaminów Cambridge na każdym poziomie zaawansowania: Pre A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers, A2 Key, B1 Preliminary, B2 First, C1 Advanced, C2 Proficiency
> Korepetycje | kurs wyrównawczy dla uczniów szkoły podstawowej oraz ponadpodstawowej
> Matura | roczny kurs przygotowujący do egzaminu maturalnego
> One on One | indywidualny kurs dla 1 lub 2 osób
> Business | specjalistyczny kurs dla firm i przedsiębiorstw

> Specyfikacja kursów i wysokość opłat: cennik 2020/2021
> Skontaktuj się z nami i zapisz się na dowolny kurs językowy: informacje kontaktowe

W roku szkolnym 2020/2021 planujemy wprowadzić szereg dodatkowych działań mających na celu podniesienie maksymalnego bezpieczeństwa oraz komfortu w okresie trwania pandemii podczas nauki w systemie stacjonarnym w naszej Szkole.

Jesteśmy jedynym Akredytowanym Centrum Metody Teddy Eddie w Słupsku, oferującym kursy języka angielskiego dla dzieci w wieku 2-7 lat.

Jesteśmy Autoryzowanym Centrum Egzaminacyjnym Cambridge Assessment English w Słupsku, działającym pod nazwą Pomorskie Centrum Egzaminacyjne OXFORD. Umożliwiamy przystąpienie do najpopularniejszych egzaminów z języka angielskiego dzieciom, młodzieży i dorosłym, na wszystkich poziomach zaawansowania - Pre A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers, A2 Key (KET), B1 Preliminary (PET), B2 First (FCE), C1 Advanced (CAE), C2 Proficiency (CPE).

Aktualne daty egzaminów Cambridge English w roku 2020

C2 Proficiency (CPE), C1 Advanced (CAE), B2 First (FCE), B1 Preliminary (PET), A2 Key (KET), A2 Flyers (YLE Flyers), A1 Movers (YLE Movers), Pre A1 Starters (YLE Starters). Czy wiesz, że do najpopularniejszych egzaminów brytyjskich skierowanych do dzieci, młodzieży i dorosłych, które są honorowane na całym świecie, możesz przystąpić w Pomorskim Centrum Egzaminacyjnym OXFORD w Słupsku?

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Cambridge Assessment English w Słupsku (PL095) przy alei 3 Maja 5 - więcej informacji. Pamiętaj, że egzaminy Cambridge English to dokumenty międzynarodowe i dożywotnie, uznawane na całym świecie, które wiarygodnie potwierdzają Twój poziom języka angielskiego.

Wznawiamy zajęcia w Oxfordzie! Prosimy o sprawdzenie skrzynki e-mail

Uprzejmie przypominamy, iż od 14 kwietnia wznawiamy zajęcia w Centrum Językowym OXFORD. Bardzo prosimy o sprawdzenie skrzynki e-mail. W przypadku braku wiadomości e-mail z dnia 3 kwietnia i 9 kwietnia, prosimy o kontakt na adres: . Pozdrawiamy serdecznie i życzymy spokojnych Świąt!

Informacja dotycząca organizacji bieżącego roku szkolnego

Szanowni Rodzice i Uczniowie! W związku z zaistniałą sytuacją, pragniemy przekazać wszystkim naszym Kursantom informacje dotyczące dalszej organizacji nauki w bieżącym roku szkolnym.

Aktualnie w większości grup przeprowadzono około 40 spotkań, co daje 80 jednostek lekcyjnych z zakładanego programu. W przypadku grup dziecięcych, młodzieżowych, egzaminacyjnych i dla dorosłych, rok szkolny składa się z 55 spotkań (110 jednostek lekcyjnych), natomiast w przypadku grup Teddy Eddie, składa się z 60 spotkań (60 jednostek lekcyjnych).

Zgodnie z decyzją Premiera o zawieszeniu zajęć dydaktycznych w szkołach obowiązującej do 10 kwietnia, pragniemy poinformować, iż rozpoczęty od października 2019 roku program dydaktyczny zostanie w pełni zrealizowany po wznowieniu zajęć. Zgodnie z harmonogramem, uwzględniając przerwę wielkanocną oraz majową, zakończenie roku szkolnego przypada na okres 25-27 maja, lub początek czerwca w grupach Teddy Eddie.

W przypadku dłuższej niż obecnie zapowiedzianej przerwie w zajęciach dydaktycznych, zakończenie nauki w Centrum Językowym OXFORD nastąpi po całkowitym zrealizowaniu programu dydaktycznego oraz liczby spotkań. Jeżeli przeprowadzenie zajęć w formie stacjonarnej nie będzie możliwe, przewidujemy działania, które z zachowaniem najwyższej jakości pomogą wszystkim naszym Kursantom ukończyć rozpoczęty w naszej szkole kurs językowy.

INFORMACJA DOTYCZĄCA GRUP TEDDY EDDIE
W grupach Teddy Eddie pragniemy zapewnić naszym najmłodszym Kursantom tymczasowe rozwiązanie zastępcze. Będą to lekcje video, które wraz z zestawem ucznia oraz aplikacją Plac Zabaw umożliwią Dzieciom zachowanie kontaktu z językiem angielskim.

WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA GRUP EGZAMINACYJNYCH B2/C1
Dla wszystkich naszych Kursantów, którzy przygotowują się do egzaminów Cambridge Assessment English, w najbliższym czasie przygotujemy oraz udostępnimy dedykowane testy online, które będziecie mogli rozwiązywać w domu oraz samodzielnie sprawdzać.

Odnośnie części pisemnej egzaminu (writing). W udostępnionych materiałach egzaminacyjnych przekażemy Wam również przykładowe zadania; każdą przesłaną nam formę pisemną na adres sprawdzimy, omówimy i odeślemy na Wasz adres e-mail.

Terminy egzaminów Cambridge Assessment English, do których możecie przystąpić w naszym Pomorskim Centrum Egzaminacyjnym OXFORD, znajdziecie tutaj - egzaminy Cambridge.

Pozdrawiamy serdecznie życząc dużo zdrowia. Wierzymy, że zobaczymy się już niebawem :-)

Półkolonie zimowe 2020 z Akademią Tenisa OXFORD w Słupsku

Aktywny wypoczynek podczas ferii zimowych w Słupsku? Zapraszamy dzieci od 5 roku życia i młodzież na półkolonie rekreacyjno-sportowe z tenisem ziemnym z Akademią Tenisa OXFORD w Słupsku!

> Pełna oferta: półkolonie zimowe 2020