Aktualności

Wznawiamy zajęcia w Oxfordzie! Prosimy o sprawdzenie skrzynki e-mail

Uprzejmie przypominamy, iż od 14 kwietnia wznawiamy zajęcia w Centrum Językowym OXFORD. Bardzo prosimy o sprawdzenie skrzynki e-mail. W przypadku braku wiadomości e-mail z dnia 3 kwietnia i 9 kwietnia, prosimy o kontakt na adres: . Pozdrawiamy serdecznie i życzymy spokojnych Świąt!

Informacja dotycząca organizacji bieżącego roku szkolnego

Szanowni Rodzice i Uczniowie! W związku z zaistniałą sytuacją, pragniemy przekazać wszystkim naszym Kursantom informacje dotyczące dalszej organizacji nauki w bieżącym roku szkolnym.

Aktualnie w większości grup przeprowadzono około 40 spotkań, co daje 80 jednostek lekcyjnych z zakładanego programu. W przypadku grup dziecięcych, młodzieżowych, egzaminacyjnych i dla dorosłych, rok szkolny składa się z 55 spotkań (110 jednostek lekcyjnych), natomiast w przypadku grup Teddy Eddie, składa się z 60 spotkań (60 jednostek lekcyjnych).

Zgodnie z decyzją Premiera o zawieszeniu zajęć dydaktycznych w szkołach obowiązującej do 10 kwietnia, pragniemy poinformować, iż rozpoczęty od października 2019 roku program dydaktyczny zostanie w pełni zrealizowany po wznowieniu zajęć. Zgodnie z harmonogramem, uwzględniając przerwę wielkanocną oraz majową, zakończenie roku szkolnego przypada na okres 25-27 maja, lub początek czerwca w grupach Teddy Eddie.

W przypadku dłuższej niż obecnie zapowiedzianej przerwie w zajęciach dydaktycznych, zakończenie nauki w Centrum Językowym OXFORD nastąpi po całkowitym zrealizowaniu programu dydaktycznego oraz liczby spotkań. Jeżeli przeprowadzenie zajęć w formie stacjonarnej nie będzie możliwe, przewidujemy działania, które z zachowaniem najwyższej jakości pomogą wszystkim naszym Kursantom ukończyć rozpoczęty w naszej szkole kurs językowy.

INFORMACJA DOTYCZĄCA GRUP TEDDY EDDIE
W grupach Teddy Eddie pragniemy zapewnić naszym najmłodszym Kursantom tymczasowe rozwiązanie zastępcze. Będą to lekcje video, które wraz z zestawem ucznia oraz aplikacją Plac Zabaw umożliwią Dzieciom zachowanie kontaktu z językiem angielskim.

WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA GRUP EGZAMINACYJNYCH B2/C1
Dla wszystkich naszych Kursantów, którzy przygotowują się do egzaminów Cambridge Assessment English, w najbliższym czasie przygotujemy oraz udostępnimy dedykowane testy online, które będziecie mogli rozwiązywać w domu oraz samodzielnie sprawdzać.

Odnośnie części pisemnej egzaminu (writing). W udostępnionych materiałach egzaminacyjnych przekażemy Wam również przykładowe zadania; każdą przesłaną nam formę pisemną na adres sprawdzimy, omówimy i odeślemy na Wasz adres e-mail.

Terminy egzaminów Cambridge Assessment English, do których możecie przystąpić w naszym Pomorskim Centrum Egzaminacyjnym OXFORD, znajdziecie tutaj - egzaminy Cambridge.

Pozdrawiamy serdecznie życząc dużo zdrowia. Wierzymy, że zobaczymy się już niebawem :-)

Przerwa świąteczno-noworoczna i ferie zimowe

Szanowni Uczniowie i Lektorzy! Z okazji nadchodzących Świąt i Nowego Roku pragniemy przekazać Wam oraz Najbliższym najserdeczniejsze życzenia - Świąt prawdziwie świątecznych, dużo uśmiechu, radości, szczęścia i wrażliwości :-)

Uprzejmie przypominamy, iż Sekretariat Centrum Językowego OXFORD w okresie od 23 grudnia do 1 stycznia jest nieczynny. Widzimy się ponownie 2 stycznia 2020 roku! Szczegółowy harmonogram:

> 23/12 - 01/01 - przerwa świąteczno-noworoczna
> 02/01 - 04/01 - zajęcia dydaktyczne
> 05/01 - 06/01 - przerwa w zajęciach dydaktycznych
> 07/01 - 10/01 - zajęcia dydaktyczne
> 11/01 - 26/01 - przerwa w zajęciach dydaktycznych

Półkolonie zimowe 2020 z Akademią Tenisa OXFORD w Słupsku

Aktywny wypoczynek podczas ferii zimowych w Słupsku? Zapraszamy dzieci od 5 roku życia i młodzież na półkolonie rekreacyjno-sportowe z tenisem ziemnym z Akademią Tenisa OXFORD w Słupsku!

> Pełna oferta: półkolonie zimowe 2020

Plan zajęć w roku szkolnym 2019/2020

Zapraszamy w najbliższy piątek - 27 września, w godzinach otwarcia Sekretariatu - 13.00-18.00, w celu sprawdzenia aktualnego planu zajęć na rok szkolny 2019/2020. Zajęcia rozpoczynamy w przyszłym tygodniu - 3 października.

Dziękujemy Wam za zaufanie! 17 września zakończyliśmy zapisy. Tylko podczas tegorocznego naboru dołączyło do nas kolejne 270 osób. Aktualnie prowadzimy zapisy na listę rezerwową.

W bieżącym roku szkolnym utworzyliśmy grupy dla:
> dzieci od 2 do 7 roku życia (kurs Teddy Eddie)
> uczniów szkoły podstawowej z przygotowaniem do egzaminu ósmoklasisty
> uczniów liceum i technikum z przygotowaniem do egzaminu maturalnego
> dorosłych na każdym poziomie zaawansowania
> kandydatów zainteresowanych egzaminami Cambridge English

Więcej informacji pod numerem: 736 736 727. Do zobaczenia :-)