Aktualności

Jesteś nauczycielem języka angielskiego? Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy nauczycieli z pasją i doświadczeniem w prowadzeniu zajęć z języka angielskiego do podjęcia współpracy z naszą Szkołą Językową. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania więcej szczegółów - napisz do nas.

Przerwa w zajęciach dydaktycznych

Uprzejmie informujemy, iż 11-13 czerwca są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych w Centrum Językowym OXFORD. Widzimy się ponownie w poniedziałek, 15 czerwca!

Aktualne daty egzaminów Cambridge English w roku 2020

C2 Proficiency (CPE), C1 Advanced (CAE), B2 First (FCE), B1 Preliminary (PET), A2 Key (KET), A2 Flyers (YLE Flyers), A1 Movers (YLE Movers), Pre A1 Starters (YLE Starters). Czy wiesz, że do najpopularniejszych egzaminów brytyjskich skierowanych do dzieci, młodzieży i dorosłych, które są honorowane na całym świecie, możesz przystąpić w Pomorskim Centrum Egzaminacyjnym OXFORD w Słupsku?

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Cambridge Assessment English w Słupsku (PL095) przy alei 3 Maja 5 - więcej informacji. Pamiętaj, że egzaminy Cambridge English to dokumenty międzynarodowe i dożywotnie, uznawane na całym świecie, które wiarygodnie potwierdzają Twój poziom języka angielskiego.

Wznawiamy zajęcia w Oxfordzie! Prosimy o sprawdzenie skrzynki e-mail

Uprzejmie przypominamy, iż od 14 kwietnia wznawiamy zajęcia w Centrum Językowym OXFORD. Bardzo prosimy o sprawdzenie skrzynki e-mail. W przypadku braku wiadomości e-mail z dnia 3 kwietnia i 9 kwietnia, prosimy o kontakt na adres: . Pozdrawiamy serdecznie i życzymy spokojnych Świąt!

Informacja dotycząca organizacji bieżącego roku szkolnego

Szanowni Rodzice i Uczniowie! W związku z zaistniałą sytuacją, pragniemy przekazać wszystkim naszym Kursantom informacje dotyczące dalszej organizacji nauki w bieżącym roku szkolnym.

Aktualnie w większości grup przeprowadzono około 40 spotkań, co daje 80 jednostek lekcyjnych z zakładanego programu. W przypadku grup dziecięcych, młodzieżowych, egzaminacyjnych i dla dorosłych, rok szkolny składa się z 55 spotkań (110 jednostek lekcyjnych), natomiast w przypadku grup Teddy Eddie, składa się z 60 spotkań (60 jednostek lekcyjnych).

Zgodnie z decyzją Premiera o zawieszeniu zajęć dydaktycznych w szkołach obowiązującej do 10 kwietnia, pragniemy poinformować, iż rozpoczęty od października 2019 roku program dydaktyczny zostanie w pełni zrealizowany po wznowieniu zajęć. Zgodnie z harmonogramem, uwzględniając przerwę wielkanocną oraz majową, zakończenie roku szkolnego przypada na okres 25-27 maja, lub początek czerwca w grupach Teddy Eddie.

W przypadku dłuższej niż obecnie zapowiedzianej przerwie w zajęciach dydaktycznych, zakończenie nauki w Centrum Językowym OXFORD nastąpi po całkowitym zrealizowaniu programu dydaktycznego oraz liczby spotkań. Jeżeli przeprowadzenie zajęć w formie stacjonarnej nie będzie możliwe, przewidujemy działania, które z zachowaniem najwyższej jakości pomogą wszystkim naszym Kursantom ukończyć rozpoczęty w naszej szkole kurs językowy.

INFORMACJA DOTYCZĄCA GRUP TEDDY EDDIE
W grupach Teddy Eddie pragniemy zapewnić naszym najmłodszym Kursantom tymczasowe rozwiązanie zastępcze. Będą to lekcje video, które wraz z zestawem ucznia oraz aplikacją Plac Zabaw umożliwią Dzieciom zachowanie kontaktu z językiem angielskim.

WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA GRUP EGZAMINACYJNYCH B2/C1
Dla wszystkich naszych Kursantów, którzy przygotowują się do egzaminów Cambridge Assessment English, w najbliższym czasie przygotujemy oraz udostępnimy dedykowane testy online, które będziecie mogli rozwiązywać w domu oraz samodzielnie sprawdzać.

Odnośnie części pisemnej egzaminu (writing). W udostępnionych materiałach egzaminacyjnych przekażemy Wam również przykładowe zadania; każdą przesłaną nam formę pisemną na adres sprawdzimy, omówimy i odeślemy na Wasz adres e-mail.

Terminy egzaminów Cambridge Assessment English, do których możecie przystąpić w naszym Pomorskim Centrum Egzaminacyjnym OXFORD, znajdziecie tutaj - egzaminy Cambridge.

Pozdrawiamy serdecznie życząc dużo zdrowia. Wierzymy, że zobaczymy się już niebawem :-)