Aktualności

Informacje dotyczące roku szkolnego 2020/2021

Dzień dobry! Już jutro, 5 października, rozpoczynamy rok szkolny 2020/2021 w Centrum Językowym OXFORD.

Ze względów bezpieczeństwa, prosimy aby w budynku szkoły przebywali jedynie Uczniowie Centrum Językowego OXFORD. Do momentu wejścia do sali lekcyjnej prosimy o zakrywanie ust i nosa. Wszystkie sale lekcyjne będą wietrzone w czasie zajęć i dezynfekowane po każdej lekcji. Płyny do dezynfekcji znajdować się będą we wszystkich salach, w których odbywać się będą zajęcia. W czasie trwania zajęć korytarze i łazienki będą sprawdzane przez nasz Personel. Dla zwiększenia bezpieczeństwa, wszyscy Uczniowie udający się na zajęcia korzystać będą z wejścia głównego budynku, natomiast po zakończonych zajęciach proszeni będą o korzystanie z wyjścia, znajdującego się z tyłu budynku Centrum Językowego OXFORD. Do zobaczenia!

Jednocześnie informujemy, iż posiadamy ostatnie wolne miejsca w grupach na różnych poziomach zaawansowania. Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z naszym Sekretariatem pod numerem telefonu - 736 736 727.

Bądź na bieżąco z Centrum Językowym OXFORD! Zapraszamy na nasz profil w mediach społecznościowych: facebook.com/oxford.eu oraz instagram.com/oxford.eu.

Zapisy na lekcję pokazową kursu Teddy Eddie dla Dzieci w wieku 2-7 lat

Drodzy Rodzice! Zapraszamy wszystkie Dzieci w wieku 2-7 lat na darmową lekcję pokazową języka angielskiego, która odbędzie się w dniach 24-25 września. Centrum Językowe OXFORD jest jedynym Akredytowanym Centrum Metody Teddy Eddie w Słupsku. Zapisy na lekcję pokazową i szczegóły oferty pod numerem telefonu - 736 736 727. Do misiowego zobaczenia :-)

Teddy Eddy to innowacyjny kurs opracowany dla Dzieci w wieku 2-7 lat. Co wyróżnia metodę Teddy Eddie?
> Łączymy PRAWDZIWĄ NAUKĘ Z DOSKONAŁĄ ZABAWĄ - traktujemy bardzo poważnie nauczanie Dzieci, ale ich nie przemęczamy i nie zanudzamy
> Zasady LICENCYJNE stoją na straży wysokiego standardu realizacji kursów i odpowiedniego przygotowania nauczycieli
> CAŁOŚCIOWY program pozwalający na KONTYNUACJĘ nauki do 7 roku życia
> Wyjątkowo BOGATY ZESTAW UCZNIA, pozwalający Rodzicom na kontynuowanie zajęć z językiem W DOMU W PROSTY, NIEWYMAGAJĄCY SPOSÓB
> Bardzo ELASTYCZNY jeżeli chodzi o WIEK, POZIOM, UMIEJĘTNOŚCI i PREDYSPOZYCJE Dzieci program; każde Dziecko korzysta w pełni z wprowadzonego materiału - od osłuchania się, poprzez uczenie się rozumienia i reagowania, do umiejętności komunikacyjnych
> Program NIE JEST NUDNY - Dzieci naprawdę LUBIĄ ZAJĘCIA, postacie z opowiadań i humor, który przemawia do właśnie tej specyficznej grupy wiekowej
> Nieporównywalne z żadnym innym programem BOGACTWO JĘZYKOWE - mnóstwo opowiadań, tekstów i słuchowisk stwarza możliwość "zanurzenia się" w języku; Dziecko przyswaja tyle, na ile jest gotowe - podobnie jak w języku ojczystym
> Dzieci uczą się SŁOWNICTWA W KONTEKŚCIE ZDAŃ, TEKSTÓW i SYTUACJI, a nie jako serii pojedynczych słówek

Nasza oferta kursów językowych w roku szkolnym 2020/2021

Szukasz profesjonalnej szkoły językowej oferującej kursy na najwyższym poziomie? Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą aktualną ofertą skierowaną do Dzieci od 2 roku życia, Młodzieży i Dorosłych, na każdym poziomie zaawansowania. Jesteśmy jedyną szkołą językową w Słupsku z 31-letnią tradycją w nauczaniu języków obcych.

> 5 języków obcych na każdym poziomie | angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, rosyjski
> Teddy Eddie | język angielski dla dzieci w wieku 2-7 lat
> Junior | dla uczniów 2-4 klasy szkoły podstawowej
> Kids | dla uczniów szkoły podstawowej z przygotowaniem do egzaminu ósmoklasisty już od 5 klasy
> Teens | dla uczniów liceum i technikum z przygotowaniem do egzaminu maturalnego już od 1 klasy
> Adults | dla dorosłych na każdym poziomie zaawansowania
> Exams | przygotowanie do egzaminów Cambridge na każdym poziomie zaawansowania: Pre A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers, A2 Key, B1 Preliminary, B2 First, C1 Advanced, C2 Proficiency
> Korepetycje | kurs wyrównawczy dla uczniów szkoły podstawowej oraz ponadpodstawowej
> Matura | roczny kurs przygotowujący do egzaminu maturalnego
> One on One | indywidualny kurs dla 1 lub 2 osób
> Business | specjalistyczny kurs dla firm i przedsiębiorstw

> Specyfikacja kursów i wysokość opłat: cennik 2020/2021
> Skontaktuj się z nami i zapisz się na dowolny kurs językowy: informacje kontaktowe

W roku szkolnym 2020/2021 planujemy wprowadzić szereg dodatkowych działań mających na celu podniesienie maksymalnego bezpieczeństwa oraz komfortu w okresie trwania pandemii podczas nauki w systemie stacjonarnym w naszej Szkole.

Jesteśmy jedynym Akredytowanym Centrum Metody Teddy Eddie w Słupsku, oferującym kursy języka angielskiego dla dzieci w wieku 2-7 lat.

Jesteśmy Autoryzowanym Centrum Egzaminacyjnym Cambridge Assessment English w Słupsku, działającym pod nazwą Pomorskie Centrum Egzaminacyjne OXFORD. Umożliwiamy przystąpienie do najpopularniejszych egzaminów z języka angielskiego dzieciom, młodzieży i dorosłym, na wszystkich poziomach zaawansowania - Pre A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers, A2 Key (KET), B1 Preliminary (PET), B2 First (FCE), C1 Advanced (CAE), C2 Proficiency (CPE).

Jesteś nauczycielem języka angielskiego? Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy nauczycieli z pasją i doświadczeniem w prowadzeniu zajęć z języka angielskiego do podjęcia współpracy z naszą Szkołą Językową. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania więcej szczegółów - napisz do nas.

Przerwa w zajęciach dydaktycznych

Uprzejmie informujemy, iż 11-13 czerwca są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych w Centrum Językowym OXFORD. Widzimy się ponownie w poniedziałek, 15 czerwca!