Aktualności

Zapisy 2020/2021 rozpoczęte! Promocja do 31 sierpnia

Rozpoczęliśmy zapisy na nowy rok szkolny 2020/2021! Oferta specjalna do 31 sierpnia - zachowaj dotychczasowe ceny miesięcznych rat. Szczegóły oferty pod numerem telefonu - 736 736 727. Promocyjne ceny obowiązują do 31/08/2020 - więcej informacji.

Półkolonie dla Dzieci - całkowicie nowy program! Zapraszamy Dzieci od 5 do 13 roku życia na najbardziej aktywne półkolonie rekreacyjno-sportowe organizowane przez Akademię Tenisa OXFORD i Centrum Językowe OXFORD - więcej informacji.

Jesteś nauczycielem języka angielskiego? Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy nauczycieli z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć z języka angielskiego do podjęcia współpracy z naszą Szkołą Językową. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania więcej szczegółów - informacje kontaktowe.

Przerwa w zajęciach dydaktycznych

Uprzejmie informujemy, iż 11-13 czerwca są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych w Centrum Językowym OXFORD. Widzimy się ponownie w poniedziałek, 15 czerwca!

Aktualne daty egzaminów Cambridge English w roku 2020

C2 Proficiency (CPE), C1 Advanced (CAE), B2 First (FCE), B1 Preliminary (PET), A2 Key (KET), A2 Flyers (YLE Flyers), A1 Movers (YLE Movers), Pre A1 Starters (YLE Starters). Czy wiesz, że do najpopularniejszych egzaminów brytyjskich skierowanych do dzieci, młodzieży i dorosłych, które są honorowane na całym świecie, możesz przystąpić w Pomorskim Centrum Egzaminacyjnym OXFORD w Słupsku?

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Cambridge Assessment English w Słupsku (PL095) przy alei 3 Maja 5 - więcej informacji. Pamiętaj, że egzaminy Cambridge English to dokumenty międzynarodowe i dożywotnie, uznawane na całym świecie, które wiarygodnie potwierdzają Twój poziom języka angielskiego.

Wznawiamy zajęcia w Oxfordzie! Prosimy o sprawdzenie skrzynki e-mail

Uprzejmie przypominamy, iż od 14 kwietnia wznawiamy zajęcia w Centrum Językowym OXFORD. Bardzo prosimy o sprawdzenie skrzynki e-mail. W przypadku braku wiadomości e-mail z dnia 3 kwietnia i 9 kwietnia, prosimy o kontakt na adres: . Pozdrawiamy serdecznie i życzymy spokojnych Świąt!